Nejčastější dotazy

 

Povolení vyskakovacích oken - Po stisknutí tlačítka [Generovat] se nic neděje


Tisknu vysvědčení, stránka Tisk vysvědčení (Vysvědčení – třída – tlačítko "Tisk vysvědčení") mám vyplněné pole Tiskopis vysvědčení, stisknu tlačítko [Generovat vysvědčení] a nic se nestane.


Pravděpodobně jsou v daném prohlížeči zakázána vyskakovací okna a je třeba je povolit. Po povolení vyskakovacích oken, by se mělo po kliknutí na tlačítko [Generovat vysvědčení] otevřít nové okno prohlížeče s vybranou sestavou.


Internet Explorer

Ikona ozubeného kolečka v pravém horním rohu/Možnosti Internetu/ Vlastní úroveň../vyhledat možnost „Použít blokování automaticky otevíraných oken“ a zakliknout u ní možnost „Zakázat“/stisknout tlačítko [OK] /stisknout tlačítko [OK]/zavřít celý prohlížeč a opět jej otevřít.


Google Chrome

Ikona tří čárek   v pravém horním rohu/Nastavení/Zobrazit rozšířená nastavení… -> tlačítko [Nastavení obsahu…]/otevře se okno Nastavení obsahu/srolovat v nabídce k „Vyskakovací okna“/zvolit možnost Povolit všem webům zobrazovat vyskakovací okna/tlačítko [Hotovo] /zavřít celý prohlížeč a opět jej otevřít.


 Firefox

Ikona tří čárek   v pravém horním rohu /Možnosti/Obsah/u možnosti Vyskakovací okna odškrtnout možnost „Blokovat vyskakovací okna“ /zavřít celý prohlížeč a opět jej otevřít.


  Microsoft Edge

 

Ikona tří teček  v pravém horním rohu Nastavení/Zobrazit upřesňující nastavení/ Blokovat automaticky otevíraná okna

 

     


  


Last Updated: 23.01.2018 ~